Team Snel & Partners

Wat we dagelijks met plezier doen!

Financiële Dienstverlening Snel & Partners B.V. is een jong en dynamisch bedrijf. Wij zijn een onafhankelijk full-service adviesbureau dat zowel de particuliere als de zakelijke klant adviseert op het gebied van verzekeringen, hypotheken en makelaardij o.z.

Financiële diensten zijn voor de meeste mensen een noodzakelijk kwaad. Dit wilt u goed voor elkaar hebben. Snel & Partners informeert en adviseert particulieren en bedrijven op een persoonlijke, prettige en eerlijke manier over verzekeringen, hypotheken en makelaardij o.z.

Wij beheren voor u het pakket van verzekeringen en financiële producten en nemen regelmatig contact op om het polispakket volledig up-to-date te houden en af te stemmen op uw wensen. Wij weten de ins en outs van polissen en polisvoorwaarden en stemmen de beste voorwaarden af op onze klanten. Wij kennen onze klanten persoonlijk en zorgen voor adviezen die het beste bij uw situatie past.

Onze professionals

Peter Heck

Peter Heck

Adviseur zakelijke en particuliere verzekeringen

06 46 24 25 25
peter@snel-partners.nl

Brian Ottink

Brian Ottink

Adviseur zakelijke en particuliere verzekeringen, hypotheekadviseur

06 46 24 25 24
brian@snel-partners.nl

Martijn Scholte van Mast

Martijn Scholte van Mast

Adviseur zakelijke en particuliere verzekeringen

06 28 29 3456
martijn@snel-partners.nl

Rikus Snel

Rikus Snel

Adviseur zakelijke en particuliere verzekeringen

06 46 08 7545
rikus@snel-partners.nl

André Lansink

André Lansink

Binnendienst medewerker

06 10 20 60 17
andre@snel-partners.nl

Annet Somsen

Annet Somsen

Binnendienst medewerker

0543 53 34 77
annet@snel-partners.nl

Yvonne Kersten

Yvonne Kersten

Binnendienst medewerker

0543 53 34 77
yvonne@snel-partners.nl

Annemiek Rensing

Annemiek Rensing

Binnendienst medewerker

0543 53 34 77
annemiek@snel-partners.nl

Henkjan Wieberdink

Henkjan Wieberdink

Binnendienst medewerker

0543 53 34 77
henkjan@snel-partners.nl

Vacature – sollicitatie

Wij zijn op zoek naar een goede ervaren gecertificeerde collega! Neem contact op via info@snel-partners.nl.

NaarBoven